ТОВ «Вента Лаб» є спеціалізованим постачальником лабораторного, Біоаналітичні і промислового устаткування для підприємств агропромислового комплексу, харчової, легкої та фармацевтичної галузей промисловості, біоаналітичних лабораторій і медичних установ, науково-дослідних інститутів і лабораторій на території України і СНД.

Будучи офіційним дилером провідних світових виробників продукції для лабораторій, ми заслужили довіру більше 8 000 підприємств і організацій України. Ми співпрацюємо, як з комерційними компаніями, так і з державними установами. Наявність максимально повного асортименту дозволяє запропонувати нам рішення для різного бюджету і всіх видів лабораторій.

Наші постійні замовники - підприємства металургійної, паливно-енергетичного і нафтохімічної галузей промисловості, елеватори, харчокомбінати, мелькомбінати, борошномельні, круп'яні, комбікормові, пивоварні, цукрові заводи, молоко- і маслозаводи; зернові термінали, агрофірми, заводи дитячого харчування, птахофабрики, лабораторії підприємств фармацевтичної промисловості і т.п ..

В даний час ТОВ «Вента Лаб» є офіційним авторизованим постачальником наступних виробників лабораторного обладнання:

FARMCOMP OY
C. Gerhardt GmbH & Co. KG
IKA®-Werke GmbH & Co. KG
Kern & Sohn GmbH
ZEUTEC Opto-Elektronik GmbH
METTLER TOLEDO
FRITSCH GmbH
GFL - Gesellschaft für Labortechnik mbH
Fungilab S.A.
Endecotts Limited
Memmert GmbH + Co.KG
Peter Huber Kaeltemaschinenbau GmbH
Група компаній «ЛЮМЕКС»
Нафтохімавтоматика - Росія
та ін.

ТОВ «Вента Лаб» з перших днів свого існування націлена на високу якість обслуговування. Наші фахівці здійснюють консультації у виборі обладнання, запасних частин і приладдя до наявного обладнання.

Ми не тільки виробляємо і пропонуємо обладнання, але і забезпечуємо серйозну інформаційну, методичну та сервісну підтримку, проводимо оперативну індивідуальну роботу з кожним замовником щодо раціонального вирішення його завдань.

Наші менеджери допоможуть швидко і якісно вирішити будь-яку Вашу проблему: підібрати необхідне обладнання, проконсультувати з питань індивідуального або типового оснащення Вашої лабораторії, організації сучасного аналітичного контролю, розповісти про пристрій і основні характеристики того чи іншого приладу, новинки вітчизняного і зарубіжного ринків.